Liikluskindlustus

Obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļu apdrošināšana

Aizsargā ceļu satiksmes dalībniekus - iegādājies OCTA Seesam e-veikalā

Kā iesaldēt savu OCTA cenu?

Publicēts: 23.10.2017.

Dzīve rit uz priekšu un lietas mainās, jo, kā reiz teica Rainis: “Pastāvēs, kas pārvērtīsies.” Nu, vai arī tas, kuram nebūs, kur apsēsties. Bet, re, liela daļa Latvijas iedzīvotāju, kuru īpašumā ir dažādi motorizēti pārvietošanās līdzekļi ar vismaz četriem riteņiem, piedzīvoja nepatīkamu pārsteigumu un, tā teikt, “apsēdās”. Runa ir par jauno Eiropas Savienības regulu, kura nosaka, ka visiem transportlīdzekļiem, arī tiem, kas netiek izmantoti ceļu satiksmē (bet, piemēram, tikai lauksaimniecībā), ir jāiegādājas OCTA. Īpaši nepatīkama šī ziņa ir tādēļ, ka OCTA cena arvien vairāk un vairāk palielinās. Tomēr celt paniku nav nepieciešams, jo Tev ir vairāki veidi, kā iesaldēt savu OCTA cenu.

Par to, kā to izdarīt, un to, kādēļ vispār notiek cenu kāpums, lasi Seesam speciālistu sagatavotā raksta turpinājumā!

Kādēļ kāpj OCTA cena?

Īsā atbilde – tādēļ, ka apdrošinātāji jau daudzus gadus strādā ar  lieliem zaudējumiem, un šī brīža OCTA cenas nenosedz izmaksas. Lūk, kādēļ zaudējumu apmērs ir audzis:

  • ir paaugstinājušās auto remonta izmaksas;
  • ir audzis ceļu satiksmes negadījumu skaits un to smagums.

Tā kā ietekmēt OCTA cenu kāpumu nav Tavos spēkos, mēs Tev piedāvājam veidus, kā panākt, lai OCTA cena neiecērt milzu robu maciņā.

3 padomi, kā noturēt OCTA cenu normas robežās un nepārmaksāt

Tā kā šobrīd vairs nav “treknie gadi”, katrs eiro un cents tiek krāts un ir vērtīgs, tāpēc Tev, ja esi auto īpašnieks, noderēs daži padomi, kā iespējami samazināt OCTA cenu savam spēkratam:

  1. iesaldē OCTA cenu – Tev ir unikāla iespēja rezervēt OCTA polisi, kas nozīmē, ka turpmākos sešus mēnešus OCTA cena paliks nemainīga! Rezervācija ir bez maksas un neuzliek absolūti nekādus pienākumus! Lai to iegūtu, nepieciešams iegādāties Seesam privātpersonu īpašuma apdrošināšanas polisi;
  2. pērc  Zelta OCTA – ja tavam auto nav kasko, apsver iespēju pirkt Zelta OCTA! Tā Tu varēsi ietaupīt uz KASKO rēķina, jo Zelta OCTA paredz zaudējumu atlīdzināšanu arī tad, ja esi vainīgais, kā arī tad, ja esi saskrējies ar meža zvēru;
  3. pērc lētāk internetā – iegādājoties polisi Seesam mājaslapā, OCTA cena būs par 3% mazāka nekā pērkot uz vietas mūsu birojos!

Samazini triecienu maciņam un noturi polises cenu. Izmanto šīs iespējas un dalies ar rakstu, lai arī Tavi draugi varētu iegādāties OCTA izdevīgāk!